Hekimlerimiz

Diş hekimi, Nişantaşı diş hekimi, Diş hekimi Evrim Özer Bultan, Estetik diş hekimi, Protez uzmanı
Dr. Evrim Özer Bultan

DDS / PhD

Protetik Diş Tedavisi Uzmanı

1982 yılında Bursa'da doğan Evrim Özer Bultan; 2000 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2005 yılında mezun olmuştur. 2005 yılında aynı üniversitenin Protetik Diş Tedavisi ABD / Kuron Köprü Protezi Bilim Dalı'nda doktora eğitimine başladığı doktora eğitimini 2011 yılında tamamlayarak 'Protetik diş tedavisi uzmanı' ünvanını almıştır. 2007 yılından beri Nişantaşı'ndaki kliniğinde başta estetik diş hekimliği ve implant tedavileri olmak üzere modern diş hekimliğinin tüm dallarında hizmet vermektedir. VivaDent Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nin kurucu ortağı olan Evrim Özer Bultan, kendisi gibi diş hekimi olan Özgür Bultan ile evli ve Can'ın annesidir.

Dr. Abdullah Uysal

DDS / PhD

Protetik Diş Tedavisi Uzmanı

Dr. Abdullah Uysal

2003 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde eğitimine başlayan Abdullah Uysal 2008 yılında İstanbul Üniversitesi ve Seconda Università Degli Studi di Napoli'de yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 2008 yılında yine İtalya'da Seconda Università Degli Studi di Napoli'de tezini sunarak mezun olmuştur. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Kuron Köprü Protezi Bilim Dalı'nda doktora programına başlamış ve akademik çalışmalarına halen devam etmektedir.

2009 yılından itibaren Nişantaşı'nda bulunan kliniğinde ağırlıklı olarak estetik diş hekimiği üzerinde hizmet veren Abdullah Uysal, VivaDent Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nin kurucu ortaklarındandır.

IMG_1308_edited.jpg
Dr. Eser Çapan

DDS, PhD 

Ortodonti Uzmanı

1984 yılında Kırklareli’de doğan Eser Çapan diş hekimliği eğitimine 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başlamış ve 2007 yılında mezun olmuştur. 2008 yılında aynı üniversitenin Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlamış ve “Primer Horlaması ya da Obstrüktif Uyku Apnesi Bulunan Çocuklarda Monoblok Apareyinin Etkinliğinin İncelenmesi: Polisomnografik ve Sefalometrik Analiz” başlıklı tezini 2014’te tamamlayarak ''ortodonti uzmanı'' ünvanını almıştır.

Yardımcı personellerimiz

Misyonumuz

  İstanbul Nişantaşı'nda bulunan kliniğimizde; hastalarımıza kaliteli sağlık hizmeti vermek ve ''diş hekimi stresini'' ortadan kaldırmak için donanımlı ve huzurlu bir ortam yaratmak arzusu içindeyiz.    

  Kliniğimizde ''Minimum işlem ve prosedür uygularak, maksimum hasta rehabilitasyonu ve konforu sağlamalıyız'' felsefesini benimsemekteyiz. 

   Tüm hekimlerimiz, genel diş hekimliğini eğitimini bitirdikten sonra kendi uzmanlık dallarında doktora eğitimlerini tamamlamışlardır. Eğitimin yaşam boyu devam etmesi gerektiği fikrini benimsediğimiz için; güncel bilgi ve teknolojileri takip ederek kliniğimizde hasta tedavilerimizde uygulamaktayız. Bu süreçte; başta estetik diş hekimliği, implantoloji ve ortodonti dalları olmak üzere modern diş hekimliğinin tüm dallarında hizmet vermekteyiz.  

   Bunlara ek olarak kliniğimizdeki hasta tedavileri ve hizmetleri konusunda hekimlerimize yardımcı olan personellerimiz de kendi alanlarında düzenli eğitimler alarak gelişmeleri takip etmektedir. 

 

Meryem Oymak
Dental asistan
Şükriye Günenç
Şükriye Günenç
Dental asistan
Gülen Akyıldız
Gülen Akyıldız
Dental asistan
Funda Bora
Funda Bora
Hasta ilişkileri